Posted by: Mirri | detsember 28, 2008

No ja rikkusidki ära

Olen jälle tige. No mis häda oli teha Savisaarest sportlaste õhtu peakangelane? Muust sellest kontekstis juttu polegi. See autasustamisüritus on ju ikkagi sportlastele pühendatud. Tundsin tänavu selle vastu erilist huvi, kuna mulle meeldib Kaia Kanepi. Ja ka Carmen Kass on võluv ja tema nägemine rõõmustab silma. Praegu näib, et selle sündmuse suurkujud on hoopis Kersna ja Savisaar. Mina arvan ka, et Kersna leidis, et selle õhtu valguses ta eriti hea välja ei paista. Lisaks veel koolipõlve suure armastuse ja endise elukaaslase Vilja praegune abikaasa Savisaar.

Ma arvan, et miks Kersnal on mingid tunded Savisaare vastu, pole üldsegi poliitiline. Ja inetu on seda lugu niiviisi poliitilisena serveerida.


Responses

 1. vaata mina arvan jälle risti vastupidi. mul ju pole savisaarega mingit isiklikku suhet, aga tunded-mõtted täpselt nagu kersnal.

  no ja siis?! Savisaare-maailmas ma ei taha elada. totaalselt käib vastu. Nagu sulle siis kersna- maailm.
  eided võib rahumeeli mängust välja arvata.

 2. Mina elan rahulikult oma elu. No arvan, et veider on seda elu Mirri-maailmaks tituleerida. Savisaarest tean niipalju, et ta on avalik tegelane ja arvestatav eesti poliitik.

  Aastal 1991 oli enamus mu kolleege valmis Tallinnasse tormama Savisaart kaitsma. See oli Rahvarinde hiigelaeg. Ja tookordseid laupäevaseid Savisaare jutlusi raadios kuulati hardumusega. Olen alati skeptik olnud ja olin ka tookord selle jumaldamise üle ironiseerija. Aga mingi totaalse ja nõmeda Savisaare tümitamise kampaaniaga ma ka kaasa ei lähe.

  Kersnat tean ma rohkem, mõnes mõttes isegi väga hästi. Olen mingil eluperioodil liikunud temaga samas keskkonnas. Ja mul pole tema vastu midagi. Ma lihtsalt arvan, et tema käitumise tagamaad pole sellised nagu meedia neid serveerib.

 3. Vaata, see Savisaare mõnitamine on täiskasvanute inimeste nn koolikiusamise sündroom. Lihtsalt on vaja peksupoissi, keda saaks kartmatult tümitada. Ja ega see laste koolikiusamine enne ei kao, kui ka täiskasvanud hakkavad oma elus mõistust kasutama ja ei lähe hästi tempereeritud poliitilise propaganda lõksu.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: