Posted by: Mirri | juuli 21, 2008

Olen vist kiiksuga

Olen elanud mõnusat elektrivälist elu ilma raadio, televiisori ja arvutita. Ja lähen kohe-kohe sellesse ellu tagasi. Kuniks suvi.

Mingid torulood korteriühistus tõid mu linna ja televiisori läheduses juhtub ikka, et lülitad selle sisse. Ja siis tuleb sealt reklaam: pingviinike , pingviinike jne. Napakas olukord, kus pingviinilaps petab ema mingi jäätise pärast. No mina seda jäätist nüüd küll enam ei osta.

Reklaamid jätkuvad ja ennäe, mees tahab naist alt vedada. Pakub ennast abivalmilt koera jalutama, et pääseda nõudepesust. No naisele tuleb appi nõudepesuvahend Fairy ja mees saab tünga. No krt, peab vist Fairy kasutamise ka lõpetama.

Ma ei tea, kas olen kiiksuga või mitte aga mulle käivad hirmsasti pinda need pettust ja altvedamist elu loomulikuks osaks pidavad reklaamid. No olgu, ma tean küll, et mõnikord valetatakse ja petetakse aga ma julgen uskuda, et igapäevases koduses elus pole see tavaline. Jäätist saab laps ikka küsida ja kui nõudepesu mehele ebameeldiv on, saab sellest ka rääkida. Hoidku jumal, kui kogu aeg peaks olema valvel, et äkki veetakse alt. Või kavaldama, et mitte näppe märjaks teha.

Ja kui mingi asi ajab inimese petma, peaks see fakt ju sellele asjale antireklaam olema…

Tegelt ajendas mind kirjutama ka teelise sissekanne usaldusest.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: