Posted by: Mirri | mai 1, 2008

Noni ja illusioonide purunemine

Alustuseks soovitan kõigile lugemiseks Robinson Crusoe blogis infot Nonist.

Ka minul on kokkupuude Noniga. Aasta tagasi otsustasime teha kursuse kokkutuleku. Ootamatult tuli meid palju, praktiliselt kõik, kes me koos ülikooli lõpetasime. Nagu ikka jõime veini, tantsisime, rääkisime lugusid ja imetlesime iseendid, et kui hästi me ikka säilinud oleme. 🙂

Kursaõde Mari oli alati olnud väga aktiivse ellusuhtumisega. Tudengipõlves kihutas ta mootorrattaga ringi ja tegeles saja asjaga ja kõigega edukalt. Ma polnud teda praktiliselt kooli lõpetamisest saadik näinud. Ka nüüd oli ta energiline ja vahva nagu vanasti tudengipäevil, nähes mõnest kursaõest kümme aastat noorem välja.

Kui olime kõik juba piisavalt veinised ja sentimentaalsed, hakkas Mari demonstreerima mingit India kehaliste harjutuste komplekti, mis pidavat eluenergiat juurde andma. Ja siis tõi ta lagedale pudelikese Nonit, mille tarvitamine pidavat vananemise lausa seisma panema. Läks aega vähe või palju aga paljud meist olid Mari lahkel pakkumisel selle pisikese pudeli Nonit (samasuguse, nagu Kärmas oma saates näitas) oma kotti pistnud. Siis teatas Mari, punastades ja häbenedes, et ta on need pudelikesed oma raha eest ostnud ja vahest me maksaksime ka talle selle raha tagasi. Meie kisasime, et otse loomulikult. Kui pudelikese hinnaks osutus 250 EEKi, läks enamuse meist nägu pikaks aga tekkinud õhkkond ei lubanud pudelikest tagasi anda.

Nii saigi minust Noni omanik. Jägmisel päeval oli mul muidugi häbi iseenda pärast, et lasksin ennast nii labaste võtetega manipuleerida. Arvasin, et olen vaimult iseseisvam. 😉 Aga näe, elu purustab ikka illusioonid. 🙂

Noni tumepruunid tilgad maitsesid nagu musta leiva ja kuivatatud viigimarjade leotamisel saadud vedelik. Mulle need tilgad küll kuidagi ei mõjunud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: