Posted by: Mirri | veebruar 4, 2008

Veel tippnaisest

Hakkan nüüd kohe oma eelmisele postitusele kontranäidet tegema.

Mu kunagine kolleeg Mari sai 65 aastat vanaks. Ta oli nooruses väljapaistev iludus ja on ka praegu tähelepanuväärselt kaunis daam. Mäletan, et meil töötades oli tal väga täpne päevaplaan, sest kolm last ja teadlasest mees vajasid hooldamist. Vahel korraldas ta oma kodus vastuvõtte ja siis jäi meil üle vaid imetleda, kui erakordselt hästi oli tal iga asi läbi mõteldud.

Kuna mul oli mälus tema sünnipäev olemas, siis helistasin talle, et õnne soovida. Sain vastuseks rõõmsa sädina ja küllakutse …Pärnusse. Osutus, et Mari oli oma elu ümber korraldanud ja Pärnusse elama läinud. Mees elab endiselt Tartus ja neil on nüüd visiitabielu.

Mari rääkis, et ta on esmakordselt elus tõesti õnnelik. Lapsed on täiskasvanud ja väga tublid. Kaks välismaal arstid ja üks kodumaal teaduseinimene. Mees peab emeriitprofessoripõlve ja nokitseb oma teadust teha.

Ja tema, Mari, saab esimest korda elus teha täpselt seda mida ta tahab. Tõusta millal tahab, käia kinos, teatris, jne ilma, et peaks kellegi pärast muretsema. Mari käib tööl, sest töö on tema hobi. Tal on oma seltskond, kellega nad käivad suusatamas ja teine, kellega kohvitamas.

Mari ütles, et jumalik on elada ainult iseendale ja mitte vastutada kellegi teise eest.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

<span>%d</span> bloggers like this: