Posted by: Mirri | detsember 28, 2007

Jälle peenis!

Viimasel ajal saan ma palju hoolitsevaid e-maile. Kõikide sisu tegeleb minu peenise pikkusega. Ja üks tüüpiline hüüatus on, et see ihuliige on mul nii väike, et ei mahu ühegi viisaka standardi raamesse. Samal ajal pakub teine teenust, mis lubab, et pärast tema läbiviidud operatsiooni on minu voodiparter rabatud mu uuest peenise pikkusest.

Nojah. Eks mu vaene mees oleks tõesti rabatud kui ma talle seda uut lubatut suurt ihuliiget näitaksin. Millest ma aga aru ei saa on nende kirjade vool. See pole mitte esimest aastat. Neid pakkumisi on tulnud juba vähemalt viis viimast aastat. Viimasel ajal on neid lihtsalt hämmastavalt palju.

Alguses tegid need e-mailid mulle nalja. Sest ma ei võtnud neid tõsiselt ja arvasin, et keegi ei võta. Mäletan, et minu tudengiaegadel oli arstitudengitel lööklause: “Milleks sulle pikka vaja kui lühike teeb sama töö!” Praegu aga näib, et äri käib ja tahtjaid end muuta jagub.

Kui järele mõtelda, on see vist päris hea. Sotsiaalse tasakaalu mõttes. Võrdõiguslikkus või midagi sellist. 🙂 Et ainult naised pole napakad oma tisse suurendades, mehe keha on täpselt samasugune müügiartikkel , mille kaubanduslikku välimust tuleb müügi huvides suurendada. Ja selle, mis müüb, määrab mood, mitte aga mingi praktiline vajadus.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

<span>%d</span> bloggers like this: